pady z melaminy Powiększ do pełnego rozmiaru

pady z melaminy

SUPER PADY z pianki melaminowej to  pady czyszczące, przeznaczone do gruntownego, maszynowego i ręcznego czyszczenia podłóg. Błyskawicznie usuwają najtrudniejsze zabrudzenia.

Więcej szczegółów

Obniżka ceny !!!

33,21 zł

-12%

29,22 zł

Nie ma punktów za ten produkt.


SUPER PADY z pianki melaminowej to  pady czyszczące przeznaczone do gruntownego, maszynowego i ręcznego czyszczenia podłóg. Błyskawicznie usuwają najtrudniejsze zabrudzenia z gładkich i twardych powierzchni typu gres, terazzo, lastryko, tarkett, linoleum, beton itp.
Unikalny, rewolucyjny materiał piankowy, z jakiego wykonano pady SUPER PAD , pozwala na łatwe i szybkie doczyszczenie powierzchni. Jest to wynikiem specjalnych właściwości ściernych zastosowanej pianki, która wyjątkowo łatwo i dokładnie zbiera drobiny zanieczyszczeń z czyszczonej powierzchni. Równocześnie mocny i sprężysty docisk SUPER PADA do podłoża powoduje szybszy przepływ wody pomiędzy strukturą pada a podłożem, a tym samym dokładne wypłukiwanie brudu z mikroporów posadzki.
SUPER PADY przyśpieszają proces doczyszczenia najbardziej zabrudzonych podłóg. Dzięki swoim właściwościom skracają czas potrzebny na doczyszczenie posadzek, redukują potrzebę stosowania agresywnych środków czyszczących. W porównaniu do zwykłych padów lub szczotek czyszczących, stosowanie SUPER PADÓW zwiększa nawet kilkukrotnie wydajność pracy oraz znacząco redukuje koszty maszynowego czyszczenia podłóg.

JAK UŻYWAĆ?
1. Dokładnie namoczyć pad przed założeniem. Nie wolno pracować padem suchym, ponieważ szybko się rozkruszy.
2. Pracować przy obrotach maszyny czyszczącej do 350 obr./min.
Uwaga: Nie stosować urządzeń z sinikami elektrycznymi napędzającymi głowicę maszyny o małej mocy (najczęściej w maszynach bateryjnych). Pad piankowy przylega idealnie do posadzki, wypełniając całkowicie pory materiału, z którego wykonana jest posadzka. Powoduje to powstanie dużego oporu. Może więc się zdażyć, że pracując padem o średnicy ponad 16"-  głowica maszyny będzie się zatrzymywała (przy okazji można uszkodzić silnik maszyny). Polecamy używanie maszyn kablowych lub dużych bateryjnych.
3. Dbać o czystość pada. Co jakiś czas zaleca się zdjęcie pada z uchwytu i przemycie bieżącą wodą (w zależności od stopnia zabrudzenia posadzki).
4. DŁUGOŚĆ PRACY PADEM PIANKOWYM ZALEŻY OD:
* rodzaju czyszczonej posadzki: jej budowy, chropowatości, porowatości, stopnia i rodzaju zabrudzenia;
* wielkości nacisku maszyny na pad;
* dbałości operatora o bieżące nawilżenie pada i jego konserwcję - czyszczenie.
Dlatego też SUPER PADEM można wyczyścić od kilkuset do kilku tysięcy metrów kwadratowych posadzki, w zależności od warunków pracy.
5. ŚRODKI CHEMICZNE: zalecamy stosowanie nie agresywnych środków chemicznych lub czystej wody (www.kleen.pl) .

Powrót do poprzedniej strony