Nasza firma poza sprzedażą, zajmuje się również serwisowaniem sprzętu czyszczącego, pochodzącego od najbardziej znanych producentów tego typu urządzeń. PROEKO Leszek Zemankiewicz oferuje Państwu gwarancyjny i pogwarancyjny serwis maszyn czyszczących i myjek marki Numatic, które znajdują się w asortymencie naszego sklepu. Zajmujemy się także naprawą pogwarancyjną urządzeń pochodzących od pozostałych producentów - między innymi marek Karcher, Hako czy Kranzle.

Dzięki temu, że w naszej ofercie znajdują się również części eksploatacyjne do wspomnianych urządzeń, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość, konkurencyjność i kompleksowość świadczonych przez nas usług naprawczych. Podejmujemy się naprawy wszystkich maszyn sprzątających - zarówno tych przeznaczonych dla firm porządkowych, jak i modeli do użytku domowego.

 

        AUTORYZOWANY   SERWIS   GWARANCYJNY   I   POGWARANCYJNY

serwis proeko

 

SERWIS   POGWARANCYJNY   POZOSTAŁYCH  PRODUCENTÓW

 

serwis proeko

 

Oferujemy wysoką jakość, rzetelność i profesjonalizm świadczonych usług   serwisowych za konkurencyjną cenę !

 W naszym serwisie można również nabyć  akcesoria i części zamienne do maszyn czyszczących takie jak: pompy, silniki, uszczelnienia, szczotki, elementy gumowe i silikonowe, uszczelniacze, akcesoria do maszyn wysokociśnieniowych (pistolety , lance, węże ciśnieniowe, dysze),zbiorniki , zawory ,elementy elektroniki itp. oraz   nowe urządzenia i maszyny   czyszczące.                                                

 

           Zapraszamy

                   PROEKO   Leszek Zemankiewicz  

                 65-609 Zielona Góra, ul. Wiejska 8

            serwis: 781 909 700

             tel./fax   68  327 34 82

             E-mail: biuro@proeko24.pl

            serwis@proeko24.pl