OPRYSKIWACZE TECHNICZNE KWAZAR
 
W naszym sklepie internetowym www.numatic-proeko.pl wprowadziliśmy do sprzedaży szeroki asortyment opryskiwaczy technicznych firmy KWAZAR. Są to urządzenia niezwykle przydatne dla firm zajmujących się sprzątaniem, myjni samochodowych, warsztatów, przemysłu i rolnictwa .
 
Wprowadzamy również do sprzedaży roboty sprzątające i odkurzacze bezprzewodowe firm Dibea oraz ILife polecane do utrzymania czystosci w domach.
 
Zobacz: https://numatic-proeko.pl
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Informacja serwisowa:
 
Informujemy, iż ze względu na brak współpracy firmy PHU EBEN-HEZER DARIUSZ POPIŃSKI z oficialnym przedstawicielem i importerem produktów marki Numatic International Ltd. w Polsce, firmą Polor sp. z o.o. urządzenia oraz maszyny zakupione w wyżej wymienionej firmie nie podlegają bezpłatnej naprawie gwarancyjnej przez nasz serwis.
 
Więcej informacji w tej sprawie w załączonym piśmie firmy Polor Sp.z o.o.
 
 
 
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------