Oprócz sprzedaży i serwisowania profesjonalnych maszyn i urządzeń czyszczących, nasza firma zajmuje się również naprawą i renowacją posadzek przemysłowych, betonowych, marmurowych, lastrikowych i innych posadzek kamiennych.

Wykonujemy szlify i impregnacje środkami krzemowo- litowymi starych warstw betonowych doprowadzając posadzkę do wysokiego połysku ( beton polerowany).

Beton polerowany łączy estetykę z wysoką odpornością na obciążenia, ścieranie i pylenie. Poza tym jest on łatwy w utrzymaniu czystości ponieważ pory posadzki w których gromadzi się brud są zniwelowane a posadzka poddana procesowi utwardzenia i impregnacji.

Magazyny, obiekty handlowe, hale produkcyjne, obiekty użyteczności publicznej, salony samochodowe a także domy mieszkalne to miejsca w których beton polerowany jest polecany.

Wykonujemy również szlifowanie i polerowanie nowych posadzek kamiennych, przede wszystkim posadzek betonowych, lastriko oraz marmurowych.

...............................................................................................................................................................................................

CZYSZCZENIE I RENOWACJA LASTRIKO

W MARKECIE

PROCES SZLIFOWANIA POSADZKI BETONOWEJ

      

POLEROWANIE POSADZKI BETONOWEJ


..................................................................................................................................................

Kalkulację usługi wykonujemy po audycie na obiekcie w porozumieniu z właścicielem posadzki .