Sprzęt do sprzątania: maszyny i środki czyszczące

Dysponując najlepszymi maszynami czyszczącymi angielskiej firmy NUMATIC International, wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów indywidualnych oraz firm, pragnących zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt do sprzątania.

W skład naszej oferty wchodzą takie urządzenia jak zmywarki, szorowarki, polerki, zamiatarki, odkurzacze, wózki do sprzątania, pady do posadzek czy myjki wysokociśnieniowe. Oprócz urządzeń automatycznych, oferujemy także sprzęt ręczny, wycieraczki, dozowniki higieniczne oraz środki czystości. Ogromne zróżnicowanie oraz najwyższa jakość produktów sprawia, że zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów z różnych regionów naszego kraju.

Jako autoryzowany dystrybutor, prowadzimy również serwis urządzeń największych producentów, a także jesteśmy w stanie zaoferować akcesoria i części zamienne. Z naszymi rozwiązaniami sprzątanie i czyszczenie będzie szybsze i skuteczniejsze. Zapraszamy.

 • Maszyny Czyszczące
  NUMATIC International to renomowany producent maszyn do czyszczenia podłóg, które oferujemy najbardziej wymagającym Klientom. Są to łatwe w obsłudze i skuteczne zmywarki, samojezdne urządzenia do mycia, szorowarki, polerki oraz zamiatarki. Przyspieszą każdą pracę i sprawdzą się nawet na największych powierzchniach.
 • Odkurzacze
  Oferujemy skuteczne i precyzyjne odkurzacze profesjonalne, w tym urządzenia czyszczące na sucho i mokro, piorące, przemysłowe oraz specjalistyczne. Dzięki wykorzystaniu w ich budowie nowoczesnych technologii, stworzono funkcjonalne sprzęty, które umożliwią dokładne usunięcie zabrudzeń różnego rodzaju. Polecane również firmom sprzątającym.
 • Wózki Do Sprzątania
  Małe i bardzo wygodne w użytkowaniu wózki do sprzątania to wyroby usprawniające prace porządkowe w różnych miejscach – szkołach, hotelach, szpitalach i nie tylko. Poszczególne modele składają się z różnych elementów i umożliwiają prowadzenie skutecznych prac tam, gdzie liczą się największa czystość oraz sprawna obsługa.
 • Szorowarki
  Polecamy Państwu profesjonalne szorowarki NUMATIC, które znajdują zastosowanie w czyszczeniu i praniu wykładzin, myciu podłóg oraz krystalizacji posadzek. Usprawniają prace porządkowe i zwiększają ich skuteczność, będąc przy tym łatwymi w obsłudze. Oferujemy również szeroki wybór akcesoriów, zwiększających ich skuteczność.